Tie
2002.08.15
|
|
0 0
20
|
off.
Azér, mert melóban semmi ilyesmire nem volt időm, most meg itthon már helyretettem a Windows-t. A windows jól vizsgázott, nem szoftverhiba miatt dűlt össze majdnem, hanem valami oknál fogva lett egy-két lost cluster, és bad sector a vinyón. Ezzel borult egyet előttem az IBM - asszem ki is cseréltetem a vinyót gariban hamarosan.
egyébként polyaklaszlo@freemail.hu
on. |
Előzmény: zsoltn (18)
|
|