zsoltn Creative Commons License 2002.08.14 0 0 10
de genya vagy... :)

mi a nem konstruktív ebben? kérdeztem, mert írtad, hogy vajon a nyugalom, a rend a kisebb energiaaszint vagy a rendetlenség és káosz? mit könnnyebb fenntartani?

Előzmény: Dr Genya (9)