edina74 Creative Commons License 2002.08.10 0 0 68
Csak annyit szeretnek hozzatenni, hogy en 2 evig szenvedtem mindettol,maig el nem kezdtem a dietat, az hatott is, de elg volt egy poahr bor este, es masnap viszketes, nehez pisisles. Oda vissza tudtam egy konyvet: Mindent amit egy nonek tudnia kell: KOronikus nogyogyaszati megbetegedese es szexualis uton terjedo betegsegek. Lehet hogy a cim nem pontos. Aztan megre raszantam magam a bad0ratommak es elmentunk a bor es nemibeteg gondozoba. A doktorno el volt ajulva , hogy mi mindent tortent mar velem ebben az ugyben, hogy hogy felrekezeltek eddig, es hogy en milyen hulyesegeket csinaltam (Illoolajos obletes, jo tomenyen, ugy biztos jobban hat!) Azt mondta, hogy ugy nezek mar ki, mint egy vegyiuzem.Egyszerre levett egycsomo kenetet, es vert a baratomtol. Ket het alatt jott meg az eredmeny. Hala istennek semmi nemi betegsegunk nincs, "csak" candida.
Aztan borregenelokremeket kaptam, Difcant, amit kuraszeruen kell szednem, az elejen a baratomnak is kellett, eleinte hetente egy, aztan egyre ritkabban, tovabbra is kerulnom kell az elesztot, cukrot.Kaptam egy szurisorozatot, hogy visszaallitsak a huvelyem normalis florajat. Vervetelre kuldott, kiderult , hogy verszegeny is vagyok, ami miatt az immunrendszerem sem munokik tokeletesen,ugyhogy vasat is szedek. Es egy urovaxom nevu gyogyszert, ami immunerosito, coli bakteriumot tartalamz, ami sok nogyogyaszati gyulladast okoz es hugyholyaggyulladast, ami ugy eleg gyakori noknel,si=okszor egyutt jar a gombaval, azaktiv szexualis elettel.
Ja abbahagytam a fogamzasgatlot.Sajnos.
Es most jol vagyok. Nem hasznalhatok semmi szappant, de meg laktacid, Colpocleaner stb . sem .Mindettol el vagyok tiltva. A huvely elvegzi a maga dolgat, ha visszazokkentik De visszazokkenteni hozzaerto orvosnak kell es nem nekunk. En mar ezerszer megbantam az onallo oblogetseimet es onallo kezeleseimet, bar az elejen batortalan voltam , de a vegen egyre jobban belejottem, es ott volt a candida topik, ahol a lanyok candidakenocsot kotyvasztottak, ern meg az elejen mindent bevettem.
Amugy nem szedek termeszetgyogyaszati szereket, semmi 500 forintos csepp stb.
Na mostmar biztosab mindenki unja,ugyhgy befejezem, bar meg tudnek irni.