Dr Genya Creative Commons License 2002.08.08 0 0 7
Köszi így utólag, bár én ezt tudom. Ha figyelmesebben elolvasod amit írtam akkor rájöhetsz hogy én sem így gondoltam.
(Persze rengetegen írnak összevissza a neten, nem csoda ha átsiklanak az ember mondanivalója felett.)

Szóval arra gondolok, ha pl a macskáknak kifejlődik a racionális intelligenciájuk, (vagy mentáltest vagy akárminek hívjuk) úgy vettem észre, számukra is létezne a 'gonoszság' fogalma.

Egy evolúciós lépcsőfok... Az öntudatra ébredés fontos lépése, amikor a zavarból létre kell hozni a nyugalmat...

Előzmény: Törölt nick (5)