Törölt nick Creative Commons License 2002.08.05 0 0 486
altalaban egy nagy venti nyomja olyankor ram a levegot, de igy is alattam 4 ora alatt szep kis tocsa alakul ki (laminatparketta van, nem problema), bar az igazsag az, hogy nem vagyok izzadekony, sot.

termeszetesen a nagytanyer+konusz 5% emelkedovel ilyen korulmenyek kozott (fixiem van, igy az elso kereknek nem volt surlodasa, illetve menetszel sincs) a valos eletben kb annyinak felel meg, mintha nagytanyer konuszon hajtanek sikon. egyebkent az en beallitasommal anyukam kezzel nem tudta meg se moccantani a pedalomat :o)

a szorakoztatasrol a tv vagy az internet gondoskodott, zene utemere sosem szerettem tekerni. iden 5-6 orat szeretnek gorgozni naponta. egyebkent reg rossz, ha egy verbeli outis unja magat biciklizes kozben :o))) szoval engem maga a bringazas szorakoztat, meg nezni ahogy csopog az orromrol a bringara az izzadtsag. egyetlen borzasztoan zavaro dolog van: a konyoklom szivacsa a ventillator ellenere mindig pillanatok alatt megtelt vizzel, es olyankor csuszik benne elore a kezem.

Előzmény: avantage (484)