Ambipotalamusz Creative Commons License 1999.03.23 0 0 1
udv,

a Sim Lockot (halozati korlatozas) leszedik 10 rugoert.

szerintem egyebkent meg mindig legolcsobb, ha akcios telefont veszel, masreszt a praktikum/domino kartyakkal nem megy az SMS kuldes, a domino-val asszem egy operatoron keresztul tudsz csak SMSt kuldeni, gondolom a Pannon Praktikumnal is ez a helyzet, bar a Praktikumos telefonodra kuldhetnek SMSt, de imejlrol arra sem, csak masik telefonrol.

kis mafiozo baratomtol hallom, hogy ugy jar a legjobban az ember, ha veszel hasznaltan egy telefont, ami ki van kodolva (nincs rajta halozati korlatozas) es veszel egy sim kartyat keteves elofizetesi kotelezettseggel, amit ugy szoktak arulni, hogy odaadjak a kartyat es meg kapsz is hozza egypar ezer forint kpt.

ha szoval nem tudom, en ha lehet inkabb a mennel tisztabb megoldasok hive vagyok, ha most vehetnek telefont, pannon elofizetesre mozdulnek ra, asszem. mondjuk attol is fugg, hogy akiket hivsz, azoknak mi van, nekem az osszes baratomnak 20as telefonja van, ezert csak pannont vennek.

nekem most 0660as van, na olyat ne vegyetek, mert nem jo (nincs SMS, sok helyen nem megy, stb), maximum bazinagy autos keszulekkel, azzal allitolag meg Nagyvaradrol is lehet telefonalni a magyar rendszerbe