gitana19
2002.07.29
0
0
81
Ezt én is említettem az átsodródva: már náci vagyok? c. topicban, azóta sem érkezett válasz, hogy a baloldali újságírók mit írtak OV alacsony termetének fölemlegetésekor... Ez van...
Előzmény:
gárfild (79)