NEC
2002.07.29
|
|
0 0
80
|
gárfild !
Tényleg csúnya dolog (az újságtól)!
De én szívessen áldoznék az adómból, hogy végre csináltassák már meg!!!!
Milyen országimázs az, hogy a külföldi lapok címoldalán (ha oda kerül) mosolyog a hazánkat képviselő ember nyolc nyolcados szünettel a fogai közt!!!
Minimum ezért is be kellett csukni az OIK-t!!!!! |
Előzmény: gárfild (76)
|
|