NEC Creative Commons License 2002.07.29 0 0 80
gárfild !

Tényleg csúnya dolog (az újságtól)!

De én szívessen áldoznék az adómból, hogy végre csináltassák már meg!!!!

Milyen országimázs az, hogy a külföldi lapok címoldalán (ha oda kerül) mosolyog a hazánkat képviselő ember nyolc nyolcados szünettel a fogai közt!!!

Minimum ezért is be kellett csukni az OIK-t!!!!!

Előzmény: gárfild (76)