gárfild
2002.07.29
|
|
0 0
79
|
Mondjuk Horn vagy 15 centivel kisebb volt Orbánnál,de engem is zavart ha őt valaki kis termete miatt piszkálta,a politikája helyett.Egyszer Radics Péter csinált vele egy interjút és ezzel foglalkozott interju helyett(mármint Horn termetével)Lovas István védte meg(!)Hornt egy cikkben akkor...Ami Mádlt illeti sokkal elfogulatlanabbul tölti be posztját mint anno.Árpi bácsi aki nem volt épp pártatlan. |
Előzmény: kis pimasz (78)
|
|