kis pimasz
2002.07.29
|
|
0 0
78
|
... meg Orbánt az alacsony termete miatt "lekisdiktátorozni", mikor pedig ő igazán nem tehet arról, hogy Napóleon is, meg Hitler is alacsonyak voltak.
Mádlra visszatérve: a dolog (bár nem láttam) nálunk valóban szokatlan, a nyugati demokráciákban viszont elfogadott dolognak számít. Más kérdés, hogy Mádl, mint a nemzet egységét jelképező szimbólum erős jobboldali oldalszélben került és maradt hatalmon. |
Előzmény: gárfild (76)
|
|