kis pimasz Creative Commons License 2002.07.29 0 0 78
... meg Orbánt az alacsony termete miatt "lekisdiktátorozni", mikor pedig ő igazán nem tehet arról, hogy Napóleon is, meg Hitler is alacsonyak voltak.
Mádlra visszatérve: a dolog (bár nem láttam) nálunk valóban szokatlan, a nyugati demokráciákban viszont elfogadott dolognak számít. Más kérdés, hogy Mádl, mint a nemzet egységét jelképező szimbólum erős jobboldali oldalszélben került és maradt hatalmon.
Előzmény: gárfild (76)