E30M40 Creative Commons License 2002.07.28 0 0 19
Ma egy b@szott jót versengtünk Bkorival,Hemivel és Montyval át a városon! Biztos megint pár lóerőnek búcsút mondhatok:)
Ennek ellenére:
BMW THE BEST!

Viszlát lóerők...
(generál után újra találkozunk:):):)