E30M40
2002.07.28
0
0
19
Ma egy b@szott jót versengtünk Bkorival,Hemivel és Montyval át a városon! Biztos megint pár lóerőnek búcsút mondhatok:)
Ennek ellenére:
BMW THE BEST!
Viszlát lóerők...
(generál után újra találkozunk:):):)