kisibolya
2002.07.24
|
|
0 0
74
|
..és tegyük hozzá , így toronymagasan fölötte áll a sz.h. bandita által jegyzett Demo fölött.
Tisztességes, normális hangvételű...újság, amely normális újságírók által ított , normális újság.
nem kedveli a miép/fideszt...na és?
én sem. |
Előzmény: gárfild (-)
|
|