Ormossy
2002.07.24
0
0
73
"A baloldal se jobb,arról még se irnak egy rossz szót sem.Sőt"
Te még nem olvastál Magyar Nemzetet, - és hozzá hasonlókat?
Előzmény:
gárfild (71)