gárfild Creative Commons License 2002.07.24 0 0 71
A baloldal se jobb,arról még se irnak egy rossz szót sem.Sőt.Mátyás Győző most is Hornt sajnálgatja amiért nem lett kitüntetve.És ahhoz mit szóltok hogy Buják nem tudja hányan vannak a parlamentben?És a korrektor hol van ilyenkor?Senki se tudta pontosan?
Előzmény: kis pimasz (70)