gárfild Creative Commons License 2002.07.24 0 0 68
Olvasom A 168 óra mult hét számát ami most került a kezembe.Most nem sikerült úgy felbosszantania,de a lap iránti ellenszenvem nem csökkent.Buják Attila vezércikke a szokásos szinvonal és megint Pokornira van kihegyezve.És van benne egy szarvashiba ami fájhat annak aki megbizhatónak tartja a benne stereplő adatokat.Azt irja Buják-Normális törvényalkotás helyett ezen őrlődik 396 ember,az egész parlament....-A pArlamentben 386 képviselő van,ezt illene tudni egy magyar ujságirónak!!!Menjünk tovább.A messziről jött ember cimű cikk a syokásos vitrioloskodás,akár Karácsony cikke.Uncsi.A szabadkai ujságiró Álljatok meg! cimü buta cikke elsüti a Hitler-Orbán hasonlatot kódolva,Bacher Ivánnal készült interjú is lehangol többször csúsztat.A izzó hangu olvasói leveleket el sem olvasom.A Horváth Balázzsal készült interju viszont jó annak ellenére hogy a riporter felemlegeti megint az ablakból integetést.