Mustafa HalifaX
2002.07.14
0
0
223
T'od, ott van a reinkarnáció, szóval, csak nyugi :-)
Szerencsére sosem emléxünk az elözökre, ezér' nem ununk rájaz életre...
Előzmény:
Serendipity (222)