gárfild
2002.07.12
0
0
63
Nem sok cikket vesz át.Akkor is csak olyat amibe bele lehet kötni valamilyen szempontból.A magyar fórum évek óta sajnos csak pártközlöny,én nem sorolnám a hetilapok közé.