gitana19 Creative Commons License 2002.07.12 0 0 62
Egy szomorú nő: "A fiúk valóban szépek, de hazudnak. Az első éjszaka után eldobnak, ha nincs szükségük rád. Te hány éjszakát adtál nekik?"

Nos, egyszerűen lekurváztak, mert rávilágítottam a 168 óra egyik hazugságára. És persze én vagyok az intoleráns. Azt hiszem, ha a 'mindenki magából indul ki' - elvet veszem figyelembe, csak Kósánéhoz lehet szerencséd! ;-)

Előzmény: minderbinder (61)