gitana19
2002.07.12
|
|
0 0
62
|
Egy szomorú nő: "A fiúk valóban szépek, de hazudnak. Az első éjszaka után eldobnak, ha nincs szükségük rád. Te hány éjszakát adtál nekik?"
Nos, egyszerűen lekurváztak, mert rávilágítottam a 168 óra egyik hazugságára. És persze én vagyok az intoleráns. Azt hiszem, ha a 'mindenki magából indul ki' - elvet veszem figyelembe, csak Kósánéhoz lehet szerencséd! ;-) |
Előzmény: minderbinder (61)
|
|