minderbinder
2002.07.12
|
|
0 0
61
|
"Énnekem még egy fideszessel se kellett lefeküdnöm ahhoz, hogy szóba álljon velem."
Ez erdekelne egy kicsit reszletesebben? Peldaul kivel kell lefekudnod ahhoz, hogy szoba alljon veled? Eddig en tobb politikussal is beszelgettem, de eddig meg egyik sem ohajtott szexelni a beszelgetes elott. Pedig lett volna egy ket nonemu politikus, akivel szivesen reszt vettem volna egy ilyen beszelgetes-elokeszitesben. -:))
No de komolyra forditva a szot, megis hogy jon ez a kijelentesed most ide?
|
Előzmény: gitana19 (42)
|
|