tata
2002.07.12
0
0
59
De olvasunk, és pont erre alapozzuk vélményünket. Nem kéne a FIDESZ-nek ennyi témát adnia, és akkor nem róluk szóna a lap, ilyen egyszerű.
Előzmény:
ipari tusko (57)