Hagymásy András Creative Commons License 2002.07.12 0 0 257
Erről beszéltem én is korábban. Esti úrék nem merik egymás mellé tenni a két oldal véleményét, mert a szocik mind tartalmában, mind stílusában alulmaradnának (nézzétek el, hogy ezúttal mellőzöm az amúgy kötelező szerénységet). Semmitmondó a Nagy Pista-interjú? Nosza, csináljunk egy ütőset Warvával!!! Ja, hogy olyat nem lehet? Akkor inkább Nagy Pistát se hozzuk le.
Ez a logika azon a kommunikációs fokon, ahol a párt és lapja áll, érthető. A 70-es években így tanulták, akkor bejött, most is biztos jó lesz. Én nem különösebben aggódom emiatt, akarja a sárgalábú ló, hogy a Mi újság egy olvasott lap legyen:) De rájöhetnének szegény botorkák, hogy ezzel saját maguknak ártanak. Hazudozunk a Fideszről, lejáratjuk őket, sárdobálunk? Közben dícsérjük a szocikat, megvédjük őket, bármekkora gazembereséget követnek el, sztároljuk a polgármestert? Ugyan mire jó ez? Az emberek nem hülyék, átlátnak a szitán, és egész addig értéktelen wc-papírnak fogják tekinteni a lapot, amíg nem ír legalább NÉHA igazat, és nem segíti őket elfogulatlanul a város ügyeiben való tájékozódásban.
Előzmény: VDTN (253)