ipari tusko
2002.07.12
|
|
0 0
57
|
Nem nem....ennyire tehetségtelen a 168 óra stáb. Miután láncos kutyának álltak, a funkció vesztés után nem maradt témájuk. Fantáziájuk szemmel láthatóan nincs, egy maradt nekik a gyűlölet. A Demo hozzájuk képest dörmögő dömötör. Azokat nem értem akik önérzetesen állítják, hogy micsoda színvonlas lap is ez...biztos nem olvasnak mást:D |
Előzmény: andrej11 (51)
|
|