tata Creative Commons License 2002.07.12 0 0 55
Én mérgezésügyben megelégszem a Magyar Nemzet Online-nal :-) Met azért szeretem én ismerni az ellenfél álláspontját. de mit lehet tenni egy olyan újsággal, amelyik elvesztett sajtóperekben messze veri a teljes magyar mezőnyt (Magyar Nemzet), és egy olyannal, amelyiket olyanok írnak, mint a Bencsik, a Lovas meg a Bayer? (Róluk részletesebben írtam a Bencsik & Bayer, a két köztörvényes c. topicomban. érdemes ellátogatnod oda.) Nem az a baj velük, hogy jobboldaliak, hanem az, hogy egyszerűen hazugok.
Előzmény: gárfild (53)