rejuci
2002.07.11
|
|
0 0
11
|
Kedves gárfild!
Nálad valami zavar van, már megbocsáss! Mi a fenét kaphatott volna a szociktól??!! Nem ő volt ügynök, hanem az apja!!! EZÉRT tök felesleges volt lemondania! És még egyszer: ha attól tart, hogy a parlamentben ezt szóba hozzák, célozgatnak rá, akkor miért tartotta meg a mandátumát?! Édesmindegy milyen rangban ül ott, ha ki akarnák kezdeni emiatt, kikezdik akkor is, ha csak "mezei" képviselő! Ezt próbáld megérteni lécci!
Üdv: re |
Előzmény: gárfild (10)
|
|