gárfild
2002.07.11
|
|
0 0
10
|
Azok után hogy Pokornit lemondásra szólitotta Medgyessyt illetve hogy egyenesen és férfiasan válaszoljon és hogy sajtótájékoztatón mondta hogy nem lehet d-209 miniszterelnök le kellett mondania.Mit gondolsz,ha nem mond le mikor kiderül hogy ki volt az apja miket kapott volna a szociktól?Semmi erkölcsi alapja nem lett volna ezek után bírálgatni a d-209-et.Ami azt illeti hogy nem csípsz szomorú hogy valakit ismeretlenül azért nem kedvelsz mert más a véleménye. |
Előzmény: rejuci (9)
|
|