tadeussz
2002.07.11
|
|
0 0
6
|
Először ajánlom neked a Helyesírásunk 11. kiadását (még az van érvényben), ha már itt kritizálod a T. asztaltársakat. Másodsorban én franciául is olvastam és meg kell, hogy mondjam -noha nem kedvelem Lengyel L.-t- teljesen igaza van. Pokorni=álszenteskedő, köpönyegforgató tartuffe-fel. Az csak a te elfogultságodnak köszönhető, ha te ezt nem veszed észre. |
Előzmény: gárfild (4)
|
|