gárfild
2002.07.10
0
0
topiknyitó
Egyik kedvenc ősöreg szinészem.Legutóbb az itéletnap cimu schwarzi filmben játszott egy jóságos,őreg papot-zseniálisan.Ide irjon aki emlékszik rod steigerre