Bard Creative Commons License 2002.07.05 0 0 1
Egyszer játszottam, de nem volt jó a mesélő, szóval, az hogy nem tetszett az nem biztos, hogy jelent bármit is... :-)

Mondjuk nem tűnt nagyon komolynak (könyv átlapozgatása, karakterkitöltés miegymás alapján). Engem egy másik játékra emlékeztetett amikor tabloid riporterekkel lehetett játszani. Abba is voltak mindenkinek hülye képességei, meg emlékei korábbi inkarnációkból (főleg Kleopátra, meg Napóleon, meg ilyenek)... Azon lehetett röhögni egy csomót... :-))

Lényeg a lányeg nem tudom mi fogott meg téged a leirásból, de nekem hasonló hangulat tekintetében jobban tetszik bármilyen White Wolf játék, főleg a Mummy amit itt érdemes megemliteni. Vagy van az a francia game, aminek nem jut eszembe a cime. Francba. :-( na mindegy, szóval démonokkal, meg angyalokkal lehet játszani benne. Holnapra megmondom. Az jobb.

Ha összevetem a Chaosium egyéb cuccaival, akkor Cthulhu, meg Pendragon messze veri.

De rég volt, lehet, hogy totál félreismertem a játékot. Mesélő is béna volt. Köze nem volt a témához. (mármint az ilyen okkult dolgokhoz)

Előzmény: DrDGF (-)