AgyProTézis Creative Commons License 2002.07.02 0 0 62
Semmi bajom veletek, az eszetekkel szeretnék interakciókat folytatni lásd '...világegyenletet?'
annyi lenne a kérésem, hogy mindenki agyrohamozzon...mint én...
Előzmény: állítsdlemagad (61)