AgyProTézis
2002.07.02
0
0
62
Semmi bajom veletek, az eszetekkel szeretnék interakciókat folytatni lásd '...világegyenletet?'
annyi lenne a kérésem, hogy mindenki agyrohamozzon...mint én...
Előzmény:
állítsdlemagad (61)