állítsdlemagad Creative Commons License 2002.07.01 0 0 61
Agypacsniprotkó!

Mi vezényel téged? miért rombolod ezt az egész fórumot? Mi késztet egy embert arra, hogy nem egy-két topikban szórakázzon, ki tudja milyen okból gáncsoskodjon - ezt még így-úgy meg tudnám érteni -, hanem úgy, hogy tudják is kilétét, vagyis mersze van... A Kávéházban nem offolsz már. Személyekre, egy vélt csoportra tapadsz.

Senki nem bántott téged.

Mi a baj?

Előzmény: AgyProTézis (59)