állítsdlemagad
2002.07.01
|
|
0 0
61
|
Agypacsniprotkó!
Mi vezényel téged? miért rombolod ezt az egész fórumot? Mi késztet egy embert arra, hogy nem egy-két topikban szórakázzon, ki tudja milyen okból gáncsoskodjon - ezt még így-úgy meg tudnám érteni -, hanem úgy, hogy tudják is kilétét, vagyis mersze van... A Kávéházban nem offolsz már. Személyekre, egy vélt csoportra tapadsz.
Senki nem bántott téged.
Mi a baj?
|
Előzmény: AgyProTézis (59)
|
|