komolyan kérdem tôled, agypacsni, téged ki hívott ide a sok önelégült balfasz közé? vajh' ki kötelez téged arra, hogy folyton utánunk koslass, várva minden alkalomra, amikor beleköthetsz valakibe? tudtommal senki sem kényszerített téged semmire. Azt se tudtuk, hogy a világon vagy, amikor belénk kötöttél már a Kávéházban, majd miután áttelepültünk ide, utánunk jössz folytatni a rongálásod.
olyan vagy, mint egy vérszívó tetű, akaszkodó kullancs. aprócska, de igen kellemetlen. csak vigyázz, nehogy beleszakadjon a fejed!:-)
és ezzel le is zártam a veled való vitát. valószínűleg úgyis az a célod, hogy ilyenfajta csatározások színhelyévé tedd ezt a terepet (is)
mostantól kezdve megint ignorálni foglak.