gárfild Creative Commons License 2002.06.28 0 0 topiknyitó
filmzene rajongó vagyok.Szeretném ha irnának ide hasonló érdeklődésüek akikkel megtárgyalhatnám melyik kinek tetszik melyik nem és hasonló.Kinek mi hiányzik még a gyüjteményéből és melyiktöl válna meg.kazin vagy inkább cd.n szeretitek.irjatok ide filmzene rajongok,vagy utálok vagy akik akarnak még.