leha Creative Commons License 2002.06.27 0 0 475
agresszív?

amit gyűlölök, az pl az, ha valakinek a hibáit felemlegetem és mindjárt rámsütik, hogy gyűlölöm azt a valakit ...
vagy ha valamiről véleményem van (legyen az akár gyűlölet is), arra rögtön azt mondják, hogy a média/ellenpárt/internet/akármi befolyásolt ... mé nem lehet elhinni, hogy a saját, jól kiforrott véleményem?

1. nem mentenek fel (ugyanezt mondtam 1-2-3-4 éve is: az előzőt sem menti, hogy az ő elődje is lopott). azt kérdezted, tudok-e bízni benne. erre mondom: ha te tudsz OV-ban, miért ne bízhatnék én megyóban? látsz logikai bukfencet?
2. tényleg nem Viktorról van szó ... arról van szó, hogy egyik sem jobb a másiknál ezért, vagy azért ... ha esetleg hagyják dolgozni, kiderülhet, ki a jobb ...
3. demagógia: ha nem magyarok csinálják, akkor drága lesz ...
4. az én szempontomból egy bazisok pénzért újonan épített színház, ami bizony csakis politikai okoknak köszönheti létét, bizony szájbavert ...
tele van a főváros jól működő, de szponzorért kunyizó színházakkal. a politikán kívűl mi oka volt annak, hogy ezt megépítették?
persze, szép az, ha áldozunk a kultúrára, de talán előbb az egészségügyre, oktatásra
4/b. tényleg gusztustalan ... de visszaszívták, vagy nem szívták vissza?
hoppsza! elcsúszott a sorszámozásod, most veszem észre : )))
6: lásd:1
7: véleményem? miről? újságírónak akkor hiszek, ha ló legel a sírján. éntőlem Hitler Adolfnak is hívhatnák a miniszterelnököt, ha jó miniszterelnök

Előzmény: Ódri (474)