Ódri Creative Commons License 2002.06.27 0 0 472
Az Mszpn belül sem tökéletes ám az egység...
Egy botrányban nem mindig a Fideszt kéne hunyónak látnod. Persze használ nekünk egy ilyen balhé d-209 körül.
Arra nem gondolsz,hogy csak olyan emberekről vannak hozzáférhető papirok,akik ma már nem számitanak? Naés Gyuláról sincs semmi, pedig ő még be is ismerte.
Mit vársz még? Tényszerűen el lett mondva, hogy Megyó=d-209el, be is ismerte. Ez nem tény? Mit kell még ezen ellenőrizni?
Igazából nekem a volt kb pb tagokkal vannak problémáim (a hatalom nélküli párttagok nem érdekelnek). Nekik meg kellett volna tiltani a politizálást 90 után. Csak sajna nem volt ilyen egyszerű. mert valahogy gusztustalannak érzem,hogy egy diktatúrában miniszterelnök-helyettes ma a demokráciát félti, s egy Lendvai cenzor Ildikó akar kioktatni a sajtószabadságról, s Csehák nemisvoltcsernobil Judit "teszi rendbe" az egészségügyet.
Ja, és én nem gyilkosoztam senkit..
Visszatérve d-209re, szerinted lehet még bizni ezek után benne? Ki tudja mit titkol még...
Szvsz elindultunk már jó irányba, egyszer 90-ben, aztán 98-ban is.
Hogy most merre indultunk azt még nem tudom, de félek, hogy nem jó irányba... (tisztogatások, Erős, Dévényi, Huszti buli, stb)
Előzmény: leha (471)