Josim Creative Commons License 2002.06.23 0 0 262
Szisan: ne mondjál már hülyeségeket bazzzee!!! Minden motor veszélyes! Szerintem egy HIBÁTLAN állapotban levő MZ-vel semmivel se veszélyesebb motorozni, mint bármilyen másik géppel. Ha hülye vagy, vagy bénázol, akkor BÁRMILYEN motorral meghalhatsz! Ha tudsz, akkor egyszer gyere ki a Hungrorinre egy nyilt napra! Ott össze fogod szarni magad, hogy néhány MZ-s gyerek mit művel a motorjával! Kanyarban, külső íven előzik a legújabb 600-1000-es gépeket! Az igaz, hogy egyenesben a nagyobb gépek elmennek, de kanyarban egyformák az esélyek! Amúgy meg eléggé égő, amikor kanyarban egy MZ megelőz egy sportmotort. :-) Ha az én MZ-m menne 150-et, akkor, azokat a kanyarokat, amilykeket lehet, azokat 150-nel venném! Tegnap motoroztam vele 200 km-et (Kapuvártól-Budapestig végig a Duna mellett), hátam mögött egy sátor, hálózsák, matrac, (természetesen mind összehajtva :-) és egy táska a hátamon. Az úton viszonylag sok kanyar volt és amelyiket lehetett, azt lazán vettem 90-nel. Ugyanis 90 a max túratempó. :-) Ha menne többet, akkor bátran bemennék többel is a kanyarokba. Amúgy meg miért mondod állandóan azt, hogy az MZ baromi veszélyes???? Van hosszútávú tapasztalatod??? Egyáltalán mentél már MZ-vel?? Hibátlan MZ-vel??? Légyszi mond már el, hogy szerinted miért veszélyes??? Előre is köszi!!
Előzmény: szisan86 (258)