esti-2 Creative Commons License 2002.06.18 0 0 40
Húúúúúúúúúúúúú!
De unom!
Szekeress! Itt van Majom Emberrel a levelezésem ezügyben, ha ő már nem szól emiatt, tessék, olvasd!
Én nem vagyok "hazudós"!
Tehát (rakd időrendi sorrendbe, én már unom szerkesztgetni.)
ME!
Ezt nem egészen értem! Mit moderáltattam ki? És mikor?!
Esti János
PS:
Nézd, én a saját nevemmel jöttem fel ide - semmi értelme nem lett volna más nevet, nicket használni, a lapon is ott vagyok. Bárki előttem a nevemben írt, vagy úgy csinált, mintha a nevemben írt volna, az egyszerűen visszaélt a helyzetével! Attól a kollégámtól - egyébként ír a lapba -, aki "nem_majomkodott", majdnem megváltunk. (Pontosabban én nem rúghatok ki senkit, mert nem vagyok munkaadó, de ott tartottunk emiatt, hogy akkor egyikünk elmegy. Nem volt szép történet, hála Istennek vége, Zsolt belátta, hogy amit csinált - a szándéktól függetlenül - elfogadhatatlan!)
ME! Összesen négyen vagyunk "állandók" a lapnál, ebből a másik három kolléga fő munkahelyét tekintve máshol dolgozik, leginkább ezért a szignó használat az eredeti név helyett. (Nem tudom, mennyire ismered az újságírókat, de kivétel nélkül mindenki örömmel írja alá egy-egy cikkét a saját nevén. A lapoknál általában még ma is hosszú ideig tart, míg egy cikk alá odavésheti a saját teljes nevét a kezdő scibler.)
A csapat egyébkén - mint az nyilván látható - msz, ov, fp - no, vele kellett volna kezdenem -, és én. szk csak újabban ilyen aktív, régebben a közösen kidolgozott hosszabb sorozatokat írta és rendezte a lapnak.
Hát ennyit rólunk.
Esti János
-----Eredeti üzenet-----
Feladó: "MajomEmber"
Címzett: "*****"
Elküldve: 2002. június 03. 23:12
Tárgy: Re:

Hali!

OKes, ez rendben van. Node a nem_esti nicket akkor miert kellett kimoderalni par perccel azutan, hogy megjelent ?
udv;
ME;

ME!
Nem én írtam nem_majom nicken, hanem egyik hülye kollégám, aki úgy hitte, hogy tartozik nekem ezzel. Mindaddig, míg le nem csaptam a kezét a billentyűzetről. Elég régen történt. Nagyon hülye dolognak tartottam és tartom ma is. Nem szorulok senki védelmére, vagy igazolására, azt pedig kimondottan utálom, ha valaki - a hátam mögött - elkezd a nevemben (már nem a polgári nevemben) netezni!
Fiam nekem van és nem neki, viszont nem én írtam a nem_majom néven.
Amúgy a dolognak mindössze elvi jelentősége van csupán, mert - elolvastam nagyjából a beírásokat - többnyire egyetértek velük.
Ám azt még munkatársaimtól is megkövetelem, hogy hadd gondoljak én magamtól azt, amit akarok, nekem senki ne adjon a számba semmit! (Mindenfajta értelemben! :)))
Esti János

ME!
Úgy látom, makacs szokásod, hogy félreolvasol! Nem a megbízásomból írt nem_majom, hanem a nevemben, de a tudtom nélkül! Ez a kimoderálási dolog is ő lehetett, meg fogom kérdezni tőle.
Nem tudod, hogy miért "moderáltatott" ki?
-----Eredeti üzenet-----
Feladó: "MajomEmber"
Címzett: "*****"
Elküldve: 2002. június 04. 13:48
Tárgy: Re: Re:

Hali!

> Ezt nem egészen értem! Mit moderáltattam ki? És mikor?!
> Esti János
Tavaly osszel jottunk be a nem_majom nick utan a nem_esti nickkel, mivel kiderult, hogy a nem_majom az Te vagy, vagy aki a megbizasodbol ir, az emilcim is stimmelt.

udv;

ME

Helló ME!
Egy nem_esti nickkel felfedtetek engem személyesen?
És mit írtatok rólam???
Esti János
-----Eredeti üzenet-----
Feladó: "MajomEmber"
Címzett: "*****"
Elküldve: 2002. június 04. 21:42
Tárgy: Re: Re:

Hali!

> Úgy látom, makacs szokásod, hogy félreolvasol!

En mar csak ilyen vagyok :-)

> Nem tudod, hogy miért "moderáltatott" ki?

Mar irtam, egyszeruen bejottunk egy nem_esti nickkel, erre 10 perc mulva az a nick megszunt, es volt irgum-burgum, hogy felfedtuk egy nick valodi azonossagat.

udv;

ME

Helló!
Nem szoktam "dühös" leveleket írni, csak nagyon ritkán. Nem tudok a
dologról.
Bocs!
Esti János
-----Eredeti üzenet-----
Feladó: "MajomEmber"
Címzett: "*****"
Elküldve: 2002. június 05. 09:01
Tárgy: Re: Re:

Hali!

> Egy nem_esti nickkel felfedtetek engem személyesen?
Semmit kulonoset, meg a nevedet sem irtuk ki, ha jol emlexem. Pusztan a nem_esti nev elegendo volt a moderahoz.
Valamint kaptunk egy duhos levelet is a nickhez tartozo emilre, hogy mit kepzelunk itt magunkrol. A stilusa rad vall.

udv;

ME

Eddig a levelezés, azért keveredett az időrend, mert állandóan "re" válaszolgattunk egymásnak.
Remélem, neked is elég meggyőző lesz.
Esti János

Előzmény: szekeress (39)