Peto Creative Commons License 2002.06.15 0 0 16
Kedves Izé!
Igazán nem a vita kedvéért, de pontosítalak. Én a topic-indító konkrét megjegyzéseire reagáltam. Ha megnézed, abban szerepel, hogy zsebében volt a bérlet, tehát tetszése szerint szállhat le-fel. Amúgy az általam javasoltak nem okoznak többlet-átszállást az ő utazási szokásához képest. Azt pedig egy szóval sem említette, hogy a Deák téren dolga lett volna, csupán ott szállt át. Ha időre megyek valahová, ráadásul az említettek szerint igen fontos ügyben, akkor a lehető legrövidebb utat igyekszem kiválasztani, ebbe pedig nem fér bele, hogy az Astoria helyett a Deák téren szállok át, mert abban eleve benne van a többletidő. Ezt remélem, Te sem vitatod.
Az egy más kérdés, hogy ha 4 perccel előbb ért volna a Körtérre, akkor esetleg nem 23, hanem 27 percet várakozik, de lehet, hogy megcsípte volna még az előző buszt. Ha pedig a Kosztolányira megy, akkor valószínűleg eléri azt a buszt, amit a hosszú "lyukba" üresen zavartak el a Körtérről. Nos, ezek találgatások. Annyit tudok, amit mások írtak itt le: azaz múlt hétfőn reggel a főváros minden bevezető útján meghalt a forgalom. Azt is tudom, hogy a buszokon nincs botkormány, ezért kénytelenek tökölni a dugóban, de ezt nem a BKV-n kéne számonkérni.
Üdvözlettel PJ

Előzmény: IZé (15)