wellington Creative Commons License 2002.06.08 0 0 6
Bocsesz ez előző melléje ment, természetesen Skywalkerhez szándékoztam intézni szavaimat. Nos, érdekes teóriák, bár nekem egy kicsit hogy is mondjam nehézkesnek tűnnek. Viszont a megelőző zene, ebben egyetértek, nekem is a kedvencem. Oan komor a zegész jelenet, hogy anno 16 körüli évesen szinte lenyeltem az öklöm a szorongástól a nézőtéren. A végén meg szarrá hatódtam, amikor a sötét gazember hirtelen kedves apukává változott.

Firely: a hirtelen pálfordulásról. Vannak ugye ien könyvesített mindenfélék a SW-hoz, amiket rendszerint nem Lucas ír, meg 1másnak is ellentmondanak olykor, tehát nem túl mérvadóak, de előkerestem a regényverziót, és ott az áll, hogy Vader hosszú percekig készült és gyűjtögette az erőt ehhez az utolsó mozdulathoz, amivel volt főnökét lehajítja a mélybe, egész onnantól kezdve, hogy az elkezdte Luke sugárkezelését. Valamint oat sem látni, hogy a villámok direktbe Vaderre dobódtak volna, legfeljebb csak úgy mandínerből el-eltalálgatta egyik-másik. (Mellesleg rém idétlen, ahogy az addig erőben lévő zsarnok egyszer csak tehetetlen bábbá válik Vader kezei közt, és karját a feje fölé emelve kétségbeesetten üvöltözni kezd, és hagyja, hogy az aknához vonszolják. Az a szép a SW-ban, hogy mindig belebotlani valami bájosan elcseszett dologba...)

Előzmény: Skywalker. (2)