jani55 Creative Commons License 2002.06.07 0 0 57
"Tehát szögezzük le megint: nem a köztelevízió pártos elfogultságáról volt szó, hanem egy kulturális tv-műsoréról. Mert van egy pártosan elfogult kulturális műsor a közszolgálati televízióban, még nem jellemezhetjük az egész közszolgálatit úgy, mint elfogult műsorszórót."

Amikor leesik az adrenalin szintem, én is oda szokok szőrfőlni az 1-esre, de én még nem láttam ott egyetlen elfogulatlan politikai vagy hírműsort sem, penig néha nagyon átjön az izzadságszag, hogy annak látszódjanak! De a bogaúristennek sem tudják elrejteni az elfogultságukat! Többnyire pedig nem is akarják! Ez van! Ezért nem nézzük! Én csak azt nem értem, hogy a jobbosok miért nem nézik! Már ahol van választási lehetőségük, hogy mit nézzenek!

"De tovább lépek, akár rossz vért szül, akár nem. Egy olyan állami vezetés, mely kötelességének tartja hogy valóban a népét szolgálja, és ezt több tettével is igazolta - vigyázat!, Kádár et. ugyan sokszor hangoztatta, hogy ők nekünk szolgálnak, csak valahogy az 56 utáni kivégzések nem éppen ezt dokumentálták -, nem teheti meg, hogy ne próbálja meg a média nevű hatalmi ágban is a neki megfelelő pozíciókat elfoglalni."

Na ez az! Minden új diktatórikus hatalom első lépései: a rádió, a televízió és a posta megkaparintása. Ezt tették a fasiszták, ezt tették a kommunisták és ezt tette a Fidesz is! Rátelepülni az agyakra és a lelkekre! Csakhogy, arany pucikám, lekéstek néhány évtizedet! Ez ma már - itt Európa közepén - nem működik!
Egyébként felőlem azt csinálnak, amit akarnak, csak ne az én pénzemen!!! Állítólag az ország majdnem(!) fele odaszavazott - hát csináljanak maguknak tv-t is (rádiót már csináltak - Pannon néven) aztán tartsák el, ahogyan és ameddig tudják! (A hozzávaló vagyont már úgyis összeharácsolták.) Oszt' szerezzenek hirdetőket hozzá!

Irományod további részével nem foglalkozom, mert az maga a tömény demagógia. Nem keresett még meg a Magyar Nemzet vagy a Demokrata(???)

Apropos! A "nagytőke" a Rákosi időkből ránk maradt idiotizmus! Semmi értelme!

Előzmény: lemke (42)