Törölt nick Creative Commons License 2002.06.04 0 0 64
Nagy keres lenne, hogy elmagyarazd, pontosan mire is jo az az analog bemenet? Mert ez ugye nem ugyanaz mint a DV in? (Bocs..tenyleg hujje vagyok a temaban..es a szegeny kamerat is csak most probalom felderiteni)(Az OK, hogy a bemenet ahhoz kell, hogy a megszerkesztett anyagot vissza tudjam pakolni a kazettara...)

Ja igen...lenne tobb kerdesem is...hatha tud ra valaki valaszolni.

Hogy tudom atmasolni a kazettan levo anyago sima videokazettara? Milyen kabelt/ kartyat/egyebet kell hozza vennem?(Na ja...tenyleg dragak ezek a digit. kazettak)

Ok. kovetkezo kerdes. Hol lehet Bp-en legolcsobban akut venni? (eddig a legolcsobb pana akut furcsa modon a markaboltban talaltam, de szerintem kell lennie olcsobb helynek is)

Vegul a nap utolso kerdese. Nem tudja valaki, hol lehet olyan (megfizetheto), es egyebkent teljesen hetkoznapi hatizsaknak kinezo tatyot kapni aminek az (egyebkent a taska felso reszetol elkulonitett) alja kameratarto? Arra gondolok amirol tenyleg nem ordit, hogy videokamerat cipel benne az ember. Lattam egy pici minoltat, de az kek meg minden, nem igazan zarhato, ugyhogy nem tul biztonsagos es UVOLT rola,hogy mi a funkcioja...

Koszi a valaszokat..

Előzmény: Andreas (61)