curvoisier Creative Commons License 2002.05.28 0 0 45
Kedves Pethor,
a relaxot meg a dőlj hátrá-t már korábban én mondtam Tamáskának így ez részedről nem ér :)

A külügy lelkesen asszisztált a nemcsók-horn féle "legyen meg Julius Binder akarata"-vonalhoz. Nem tudom, hogy H. Kovácsot hány százalék felelősség terheli az ügyben, de tiltakozom a Tamáska-féle dicsőítés ellen.

Ugyanaz a kormány kampányolt teljesen feleslegesen Iliescu et.-nak. Kopizok, ugorhatsz:
Nem tudom, hogy H. Kovácsot hány százalék felelősség terheli az ügyben, de tiltakozom a Tamáska-féle dicsőítés ellen.

Azt mondta Kovács, hogy a tudomisénhány milla oláh potenciális veszélyforrás valamint azt, hogy az Orbán kormány elárulta a magyar munkavállalókat (saját fülemmel hallottam). Ezt ellenzékben mondta. Minisztersége alatt történt viszont az, hogy a román határon a magyar határőrök megnézték a "gyanús kinézetű", belépni szándékozók kezét és a kérges tenyerűeket nem engedték be az országba. Kár, hogy a Magyar Hírlap erről nem írt. Kopizok, ugorhatsz:
Nem tudom, hogy H. Kovácsot hány százalék felelősség terheli az ügyben, de tiltakozom a Tamáska-féle dicsőítés ellen.

A Martonyi-Németh-Orbán elemzésedben vázolt tendenciákkal nagy vonalakban egyetértek, nem vitatoma kormánváltáskor lezajló személycserék természetes voltát, mindez azonban nem változtat azon, hogy a régi-új minisztert kártékony, hazaáruló fekélynek tartom.

Előzmény: Törölt nick (37)