ercsibe Creative Commons License 2002.05.28 0 0 286
Köszi a süninfót! :)

Amúgy így már minden tiszta, és had magyarázzam el a kezdeti értetlenségemet.

Az utazási iroda prosijában az áll Kalamakinál, hogy "csendes és barátságos üdülöhely tavernákkal, üzletekkel, CHANIÁTÓL 3KM-RE. Tengerpartja homokos-aprókavicsos, ezért a helybeliek is szívesen járnak ide fürdeni."
Szóval ezért nem értettem miért mondtad, hogy délen hidegebb a víz, mikor mi északon leszünk, és ezért nem találtam a térképen sem, mert északon, Chania környékén kerestem. Persze így, az utolsó hozzászólásod alapján egyből megtaláltam délen, de mi ezek szerint nem oda megyünk, és emiatt ezerrel össze van törve a szívem, mert teljesen belezúgtam a sziklás képeitekbe Kalamakiról. Viszont találtam egy másik weboldalt (http://www.greeka.com/crete/chania/index.htm), amelyen Kalamaki északon szerepel, bár ez csak térkép, no képekkel. Így azt sem tudom hova megyünk, bár valszeg egy agyonzsúfolt túristaparadicsomba. :( Na így találjon meg valaki egy városkát. Attól tartok, hogy így a nyűzsibe sikerül belecsöppenni, és sehol sem lesz egy nyugodt tengerpart. A képek alapján simán mondanám, hogy elmegyünk a másik Kalamakiba is, csak az a bibi, hogy az már messze van. :(((((((

De nagyon köszi a segítséget. :(

Ui: Azt még csak-csak megértem, hogy pl egy csomó stavros van, mert mondjuk észak-görögo. teljesen más mint Kréta. De hogy Krétán belül is 2 Kalamaki? :(((