ercsibe Creative Commons License 2002.05.27 0 0 284
Sikerült elővarázsolni a képeket ill a fotókat, nagyon klasszak. Teljesen ráizgultunk Kalamakira. Azok a sziklák... Uyge azok azok, amikről írtál is, hogy gyalogolni kell 500 métert jobbra? Bár páromban azonnal felmerült a rettegés: Mivel sziklás, vannak ott sünik? Retteg tőlük. (inkább gumiszandit húz :))

Köszi a leírást is, bár egy két mondat nem világos:
"Egyébként Mires és Timbaki között van az elágazás, földutas is meg betonutas is van, a földutas, lehet, hogy egyenesen oda visz (a feliratból saccolom), a beton bemegy Kamilariba, ami igen szép úgyszintén, onnan kb 2 km a part, az kalamaki (el lehet téveszteni).
De az már inkább közép-dél. Nagyon közel van Matala, meg a Komos- beach (szerintem ezért nemigen ismerik), és nincs messze innen Lentas (Lendas), illetve Dytiko (ez Lendas mellett, szerintem a legjobb, mindenesetre a legszabadabb hely a környéken. Igaz, hogy inkább német találkahely, de jó fejek, és ahogy kivettem, az ő kérésükre nem fejlesztik újabb tavernákkal-apartmanokkal, hanem marad ilyen vad, amilyen."
Melyik Kalamaki? És mi van közép délen? Annyira nem világos, de hát bocsásd ezt meg nekem lécci.

Köszi a sok választ.
Erika
Vannak sünik Kalamaki szikláin?