Latex Bond Creative Commons License 2002.05.26 0 0 850
Szia Lee !
Az szuper lenne, akkor előre is köszönet érte!
Majd írd meg, hogyan férhetnék hozzá!
Más: vennék a cucchoz egy FM modulátort is, de azzal riogatnak, hogy ez még a kazetta-adapteres módszernél is torzabbul szól. Természetesen a rádiós verziót még nem volt alkalmam kipróbálni (csak ha beszerelődne az autóba), azonban kazetta-adaptert egy időben én is használtam, amikor MP3 disc-man-t hallgattam vele a kocsiban. Bár nem vagyok egy vájt fülű alkat, de nem voltam elragadtatva a hangjától. A "rádió minőség" elvileg nekem tökéletesen megfelelne, mivel egy Danubius-nak például nem igen van háttér-zümmögése és főként nem kezd el torzítani, ha egy kissé felhangosítom a kedvenc zenémet. Van ilyen jó egy FM-adó, mit gondoltok ? Egyébként a kocsiban egy Clarion fejegység van, amihez naná, hogy nincsen semmiféle line bemenet. Amikor felhívtam a Clarion-t és megpendítettem nekik a szívfájdalmam, éppenhogycsak nem küldtek el az ötletemmel délebbre. (Márhogy line-in buherálás a rádiómra). A másik lehetőség - ahogyan értesültem a dolgokról - egy erősítő beszerzése és arra kötni a DMP3-at. Eddig erősítőre nem volt szükségem, mert anélkül is szerintem jól szól a Clarion a gagyi gyári hagszóróimon. Az olcsóbb megoldásnak mindenképpen egy erősítő tűnik, mert az FM-adó többe kerül és erről még a beépítés előtt döntenem kéne... Segítsetek lécci !
Előzmény: DonLee (849)