Latex Bond Creative Commons License 2002.05.24 0 0 845
Sziasztok !

Mivel a hét elejétől most már én is egy boldog DMP3 tulajdonosnak vallhatom magam, így vettem a fáradtságot és végigolvastam a topic-ot egészen a kezdetektől fogva. Először is le a kalappal azok előtt, akik már tavaly óta egyfolytában nyúzzák, tesztelik saját kis ketyeréjüket, szinte együtt nőttek fel vele és rengeteg hasznos hozzászólással segítették a később bekapcsolódókat. Szeretnék én is minél előbb eljutni a kipróbálás szintjéig, azonban már rögtön az elején problémákba ütköztem. A használati útmutatóban megemlítik a „Partícionálás, formattálás” fejezetben az NT-t is, mint alkalmazható operációs rendszert, azonban az NT tudtommal nem ismeri a FAT32-es struktúrát. Most lehet, hogy én nem értem jól, de akkor mi értelme a leírásban az „NT-vel való partícionálásnak”, mert az NTFS-t meg a DMP3 nem támogatja ? Mit javasoltok áthidaló megoldásnak, ugyanis nekem NT alatt kell dolgoznom, tehát azt nem radírozhatom le, de ugyanakkor van egy 40GB-s vinyóm (előre megformázva FAT32-re), amit a gépem nem hajlandó felismerni, csak kizárólag BIOS szinten. Szóval semmiféle mp3 hegyeket nem tudok addig rápakolni és így kipróbálni sem tudom addig a szerkezetet…:o((