lulubi Creative Commons License 2002.05.23 0 0 558
Sziasztok!
Orulok,hogy megtalaltam ezt a forumot!:)
Szoval az en tortenetem roviden:Szarvas masodik evetol kezdve jartam le,egeszen 98-ig.
Imadtam a tabrot,foleg Negeveskent,Galiloskent,a madrichjaimat,a peulakat,a barataimat,mindent.
Sajnos Golanoskent mar nem volt annyira tuti a dolog,mert ott voltak a meno emberek es a meno csajok es a tobbiek.Ment a nagy cigizes,ivaszat es egyebek es mintha a 12 nap celja az eltt volna,hany Golanos csaj tud osszejonni valameyik helyes kis madrichhal(egy Andor nevu nyalra emlekszem,sok rajongoja volt),es hogy a Golanos fiuk hany Galilos ill.Golanos lannyal tudnak kavarni.Hervaszto...tobbet nem is mentem le.Foleg,hogy utolso alkalommal kb.40-en voltunk golanosok...:(
Rengeget ertekes emberrel talalkoztam es sokat tanultam a taborbol minden evben.
Miota nem jarok le,neha elnezegettem Szarvas talalkakra,de nagyon benak voltak,kevesen jelentek meg.
Sajnos azota('97 v."98)nagyon kiestem a Szarvasi dolgokbol,de szeretnek ujra ismeros arcokat latni:szerintetek melyik erre a legjobb alkalom az evben???
Meg az is erdekelne,tud-e valaki infot a kovetkezo emberekrol?
Bleyer Kata,Katz David,Szasz Jucus,Spiegel Andras(masneven Szputnyik,rola tenyleg szeretnek hallani valamit,ezer eve nem lattam)!!!!
Koszi,es kellemes nyarat mindenkinek a vizsgak utan!
Lulubi