eritelaz Creative Commons License 2002.05.20 0 0 40
Ovon egy Glock 21 es 13 as tarral+egy tartalek tar.Kocsiban egy ASP "vipera" neha ez is ovon..
otthon az ajto mogott egy Benelli M1 Tactical Pump-Action gun.12 es.Ha mar ezek sem hasznalnak akkor pedig a pancelban ott egy AR-15 os.Regebben kest hordtam en is,gyerekkorban egy sarga muanyag nyelu konyhai kest.Kesobb pedig en is probalkoztam a pillangoval.Nem talaltam olyat ami a gyakorlas utan meg hasznalhato maradt volna.Lityegett lotyogott.Atan bejottek a kulonfele gaz-spayk.Kezdtem az 5001 es el aztan a vegen mar 1.000.000 os is...:) A 30003 as volt velemenyem szerint a leghatasosabb.Aki kapott belole az nem akart tobbet resztvenni a kuzdelemben.Aztan engedely birtokaba jutottam es vettem egy P9R t.Nagyon szerettem,hihetetlenul jo a huzasa,eleg remiszto a megjelenese.eleg volt csak elorantani es csore tolteni.bar verekedtem is vele,a szant marokra fogva a mutato ujjam a satorvason keresztul dugva,ugy mukodhet mint egy kilos kalapacs.A tarfenek lemeze begorbul de attol meg kesobb hasznalhato,ha tenyleg loni is kell vele.Kulfoldre koltozve amig nem volt legalis lehetosegem,egy ASP vel kezdtem,par het mulva hasznat is vettem,hogy nalam volt.Emberre meg szerencsere nem kellett lonom,de kutyaval mar volt halalos vegu osszecsapasom.Meglepoen jol birjak a 9mm es loszert ezert dontottem egy nagyobb darab mellett.A Glock 21 es .45 Auto loszerevel,elfogadhato tarkapacitasaval szerintem a legjobb valasztas.Persze ez nem magyar viszonylat,viszont onvedelemre itt is fel kell keszulni ,inkabb azt mondanam,hogy foleg itt..(USA) Viszont azon meglepodtem amikor a topicot olvastam,hogy mindenki fegyverkezik Mon.Ki kesekkel ki,botokkal,kabeldarabokkal,vezermulancal stb.Azert regen ez nem igy volt,szerintem.Nem mondom akkor is voltak emberek akik hordtak valamifele fegyvert,de azert nem ilyen mertekben.
Nekem mindig az volt a meglatasom,hogy a torvenyt tisztelni kell.Ertem ez alatt,hogy nyeresegvagybol nem kovetek el semmit.Viszont ha a szukseg ugy hozza,hogy meg kell vedenem magam vagy a csaladomat,akkor nincs pardon.Barmivel barmilyen vegkifejlettel a cel egy: lehetoleg sertetlenul eletben maradni.Az,hogy az ellenfel milyen modon tavozik a csataterrol az teljesen lenyegtelen.Labon vagy hordagyon,esetleg hullazsakban.Meg mindig jobb birosagra jarni mint temetesre,vagy roszabb esetben benan,szellemileg leepult allapotban vegig elni a maradek eletet.
Mon sajnos valoban a torveny vedi a bunozoket,szerencsere ez nalunk nem igy van.Ha a keritesen belul van az embered,netan hazon belul,felszolitas nelkul tuzet nyithatsz ha ugy iteled meg,hogy nincs keslekedesre elegendo ido.
Egy rendor tanacsolta,hogy szerezzek be egy kismeretu sotet szinu stukkert amit ne fogjak meg soha puszta kezzel csak rongyal.Ha valamikor tortenik valami es a tamadonal nem volt stukker csak mondjuk kes vagy ami nagyon jellemzo itt..csavarhuzo..a halaltusaja kozben bele kell adni a kezebe a holmit es kesz.Kicsi a szomszedok se latnak semmit,az pedig,hogy odamesz hozza az lehet jo szandeku is..mondjuk elsosegelyben szeretned reszesiteni.A lenyeg,hogy aktivnak kell mutatkozni,hivni a mentoket stb..Nincs az az eskudt szek aki ezert elitelne akarkit is.Lehet Mon is mukodik ez a dolog...:)
Sziasztok