Skywalker. Creative Commons License 2002.05.15 0 0 6147
Nnnna, félre a sok negatív véleményt.
Nem bírok magammal, írnom kell a sajtóvetítésről.
Bár úgy látom némelyek már nagyon várják a véleményem. :-)
Kegyes leszek, Spoilert nem írok....
Egyébként most értem haza, ki kellett tárgyalni mindent a haverokkal is.

No, egyelőre nem tudok mit kezdeni még a dologgal. Egész egyszerűen sokkot kaptam, a film naggggyon tetszett. Iszonyat jó, alig várom, hogy holnap ismét megnézhessem. Lucas végre ismét nagyot alkotott, de még ülepednie kell, el kell helyeznem ezt a storyt is a többi közé szépen magamban...

Ami biztos,

.sokkal jobb mint az epI, ez már tényleg nem gyerekfilm, majd minden, az epI-nél megfogalmazódott kételyem köddé vált

.az életben nem láttam még ilyen látványos filmet, csak kapkodtam a fejem annyira sok a látnivaló. Rengeteg érdekesség és apró poén van a hátterekben (persze ezeket inkább csak a hard fanok szúrják majd ki), érdemes nagyon erősen figyelni, nézelődni és többször is megnézni a movie-t. Nem lehet, hogy most se kapjon Oscart!!!!

.a szerelmes rész szerintem pont hogy nem eltúlzott, valóban leül ott egy picit a story, de ezt mindenképp el kellett mesélnie Lucasnak. Én egy picivel szívtörősebbre, meghatóbbra vettem volna ezeket a részeket, hadd könnyezzen a néző.

.tényleg nagyon sok benne a CG, de szerintem ez egyáltalában nem zavaró.

.a zenét ismét nagyon eltalálta Williams bácsi

.Obi-Wan nagyon jó a filmben. Rengeteg poénja van és jókat "okoskodik"!

.Anakin jelleme is királyan domborodik

.B.sszameg de várom már az epIII-t!!!!

Hirtelen ennyi, kavarog az egész a fejemben...
Mégegyszer leírom azért, a FILM VALAMI BASZOTT JÓ!!!!!

Észrevettem negatívumokat is, de annak leírásával lelőnék pár poént, ezeket majd inkább később.

A bejutásról: Simán jöhetett volna akárki, nemigen nézték a jegyeket. Pár haverom azért csinált szines kopit az én meghívómról, ment a para rendesen, aztán ripszropsz bent voltak. :-))))

A film alatt néhány "állat" kiment...
Sokan az uccsó perceknél álltak fel és gondolom rohantak zabálni...
No Comment...tipikusan, ilyen alakok kapnak jegyeket az ilyen exkluzív vetítésekre.... :-(

A vetítést követő fogadás igen kellemes volt. Találkoztam pár régi ismerős jelmezes fannal, az egész rendezvény nagyon igényes volt, csak ne lett volna olyan meleg. Kaják és italok voltak bőven finom volt minden, jó volt. Erős Antónia életben essszzzméletlen jól fest!!!! :-)

Sikerült szereznem 2 official moziplakátot is. De ezeket már hova tegyem???? :-)

Ui.: Asszem szerelmes lettem Natalie Portmanbe.....

Előzmény: Szárnyas fejvadász (6137)