morbiczer Creative Commons License 2002.05.14 0 0 2
Kb. egy órán keresztül szerverleállás volt vagy mi és gondolom ezért mindenki inkább elment csicsikálni. De most, hogy újra beindult a rendszer, gondolom rövidesen felpörög az üzem. (én viszont megyek lassan aludni)
Előzmény: rinpoce (-)