morbiczer
2002.05.14
|
|
0 0
2
|
Kb. egy órán keresztül szerverleállás volt vagy mi és gondolom ezért mindenki inkább elment csicsikálni. De most, hogy újra beindult a rendszer, gondolom rövidesen felpörög az üzem. (én viszont megyek lassan aludni) |
Előzmény: rinpoce (-)
|
|