Keveházi János
2002.05.12
|
|
0 0
102
|
Azért őrült meg a ballib oldal, mert pillanatnyi hitvány győzelemük érdekében a csőcselék mozgósításával elérték, hogy ha megbuknak, a feldühödött plebsz az ellenkező hangulatba csap át. Mi lesz itt, ha néhány millió lumpenben ébred fel a "hazafiság" azon a szellemi szinten, amit ők képviselnek?
No elvtársak, én még időben eliszkolnék a helyetekben innen. |
|